Home > Geen categorie > Office 365, nieuwe mailadressen

Alle scholen van O2A5 maken sinds kort gebruik van Office 365. Zo ook onze school. Dit houdt in dat wij allemaal met nieuwe mailadressen gaan werken.

De volgende mailadressen worden voortaan gebruikt:

Heeft u een bericht voor de school:                 wiekslag@o2a5.nl
Heeft u een bericht voor de directie:                vianenzederik@o2a5.nl
Heeft u een bericht voor de administratie:       administratievianen@o2a5.nl

De overige mailadressen zijn:

Marjolijn Boer mboer@o2a5.nl
Albertine Los alos@o2a5.nl
Liesbet Mouthaan lmouthaan@o2a5.nl
Alieke Offermans- Zuidhoek azuidhoek@o2a5.nl
Margo van der Velden mvandervelden@o2a5.nl
Tennie Rombout trombout@o2a5.nl
Marcel Veldhuizen mveldhuizen@o2a5.nl
Liane Tillema ltillema@o2a5.nl
Jacqueline van Beest jvanbeest@o2a5.nl
Natascha van Elburg nvanelburg@o2a5.nl
Sanne Bogerd sbogerd@o2a5.nl
Marjolein Oostrom moostrom@o2a5.nl
Erica Doorschot edoorschot@o2a5.nl
Marije Ruben mruben@o2a5.nl
Ria Mason- Vermeulen rvermeulen@o2a5.nl

Vooralsnog zullen ook de “oude” mailadressen nog in gebruik blijven, wel hopen we dat u zoveel mogelijk al de “nieuwe” adressen gaat gebruiken.